ÇATI – TERAS SU İZOLASYONU

ctp polyester izalasyon

ÇATI – TERAS SU İZOLASYONU

çatı izolasyonu

çatı izolasyonu

Çatı – Teras Su İzolasyonu

Her Türlü Kötü hava şartlarına uygun Çatı- Teras Su izolasyonumuz çatınızı her türlü hava şartına karşı size güvence vermekle beraber çatı ve terastaki görüntü kirliliğini de kaldırıp sağlıklı bir alan haline getirir.

Çatı ve Teras İzolasyonunda su yalıtımı uygulanarak su ve nem girişlerini önler, çatı ve teraslarınızı uzun ömürlü bir şekilde korur.

İzolasyon uygulanmamış bir çatı, teras sağlıksız olmakla beraber betona nüfus eden her türlü nem betonu aşındırır. Gerek cepheyi koruma, gerek sağlık ve hijyen açısından İzolasyon şarttır.

Çatı ve Teraslara İzolasyon uygulandığı taktirde üzerine fayans, seramik döşene bilir, elektrik geçirmez olur, zevkinize özel renk uygulana bilir, paslanma ve çürüme tarzı şeyler yaşanmaz, hiçbir şekilde herhangi bir ısıdan etkilenmez ve uzun ömürlü olur.

Share the Post

About the Author

Comments (1)

  1. şenol çayıroğlu :

    Merhaba Çatımızın bazı kısımlarından su sızdırma problemleri yaşıyoruz çatı kaplaması ahşap üzerine mebran ve ondülin kaplama var binamız 4 katlı olup ortalama 100 m kare üzerine kurulu çatı var onarım ücreti almak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar 0544 482 29 62

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir